

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Type | DC |
| Number of Digits | 3.5 |
| Display Type | LCD |
| Cutout Height | 21.29mm |
| Cutout Width | 33.93mm |
| Depth | 17.2mm |
| Analogue Effect | Digits Only |
| Minimum Temperature | 0°C |
| Meter Type | Voltmeter |
| Maximum Temperature | +60°C |
| Series | DMS-20LCD |
EMV 1025S-22
DMR20-1-ACV-R-C
EQ94-V67X2N1CAW0ST
EQ44-V63X2N1CAW0ST
DMS-20PC-1-DCM-C
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00