

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Current |
| Electrical Phase | 1 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Minimum Current Sensed | 1mA |
| Maximum Current Sensed | 16A |
| Current Sensitivity | Overcurrent |
| Time Delay | 0.1 - 30s |
| Series | PMA40 |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Current Range | 0.001 - 16A |
| Number of Poles | 1 |
| Dimensions | 35.8 x 64.9 x 104.7mm |
| Terminal Type | Screw |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Length | 35.8mm |
| Height | 104.7mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 64.9mm |
3RN2012-2BA30
7SR1003-1JB20-2DA0
1SVR740700R2200 CM-MSS.23P
K8AK-VW2 100-240VAC
3UG4513-2BR20
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00