

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Type | AC |
| Number of Digits | 4 |
| Display Type | LED |
| Cutout Height | 45mm |
| Cutout Width | 92mm |
| Depth | 105mm |
| Meter Accuracy | ±0.25 % |
| Analogue Effect | Digits Only |
| Minimum Temperature | -20°C |
| Meter Type | Voltmeter |
| Maximum Temperature | +60°C |
PA419.014AX01
DMR20-10-DCM-R-C
EQ74-V67X2N1CAW0ST
DMS-20LCD-1-DCM-C
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00