

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Type | DC |
| Number of Digits | 3.5 |
| Display Type | LED |
| Cutout Height | 21.6mm |
| Cutout Width | 53.2mm |
| Depth | 20.2mm |
| Supply Voltage | 4.5 - 5.5 V dc |
| Digit Height | 14.2 mm |
| Meter Accuracy | 0.1 % |
| Analogue Effect | Digits Only |
| Minimum Temperature | 0°C |
| Meter Type | Voltmeter |
| Maximum Temperature | +50°C |
EQ44-V68X2N1CAW0ST
APM-SHUNT-APO
DMS-20PC-2-BS-C
192G1007
SS74-V2VX1N1CA70ST
DMS-20LCD-1-9-C
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00