

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Type | AC |
| Number of Digits | 4 |
| Display Type | LED |
| Cutout Width | 30.73mm |
| Depth | 29.9mm |
| Meter Accuracy | ±2 V |
| Analogue Effect | Digits Only |
| Minimum Temperature | -25°C |
| Meter Type | Voltmeter |
| Maximum Temperature | +60°C |
DMS-20LCD-2-5-C
PQ44-V0VL2N1CAW0ST
D961MCS10V/2-001
PD721MCS50V/2-001
PQ74-V0ZL2N1CAW0ST
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00