

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Type | DC |
| Number of Digits | 3 |
| Display Type | LCD |
| Cutout Height | 44mm |
| Cutout Width | 21mm |
| Depth | 9mm |
| Supply Voltage | 3 - 50 V dc |
| Digit Height | 12.5 mm |
| Meter Accuracy | ±1 % |
| Analogue Effect | Digits Only |
| Minimum Temperature | 0°C |
| Meter Type | Voltmeter |
| Maximum Temperature | +50°C |
EQ44-V67X2N1CAW0ST
DPM 750S-EB-W
D481MCS30V/2-001
DPM24/96-2000S/5
PD721MCS10V/2-001
EMV 1025S-02
DMS-30PC-0-RS-C
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00