

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Type | DC |
| Number of Digits | 3.5 |
| Display Type | LCD |
| Cutout Height | 36mm |
| Cutout Width | 72mm |
| Depth | 9mm |
| Supply Voltage | 3.5 - 6.5 V |
| Digit Height | 15 mm |
| Meter Accuracy | ±1 % |
| Analogue Effect | Digits Only |
| Minimum Temperature | 0°C |
| Meter Type | Voltmeter |
| Maximum Temperature | +50°C |
DMR20-1-ACV-R-C
EMV 1200-40
DMS-40LCD-0/1-5-C
EQ44-V69X2N1CAW0ST
EQ74-V69X2N1CAW0ST
DMS-30PC-1-RS-C
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00