

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Circuit Breaker Type | RCD |
| Current Rating | 25A |
| Number of Poles | 2 |
| Trip Sensitivity | 300mA |
| Tripping Characteristics | Type AC |
| Series | BF |
| Application | Residential |
| Terminal Contact Type | Screw |
| Mounting Style | DIN Rail Mount |
| Rated AC Voltage | 240 - 400V |
| Reset Actuator Type | Toggle Switch |
P1RD2P40AC300
2CSF202568R1400
5SV3346-3KK60
P1RD2P63AC030
2CSF204023R3630
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00