

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 5/2 |
| Actuation Type | Solenoid |
| Manufacturer Series | VUVG |
| Mounting Style | Manifold |
| Solenoid Voltage | 24V dc |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Number of Ports | 5 |
| Body Material | Aluminium Alloy |
| Maximum Flow Rate | 680L/min |
| Solenoid Power Consumption | 1W |
| Minimum Operating Pressure | -0.9bar |
| Maximum Operating Pressure | 10bar |
| Minimum Operating Temperature | -5°C |
| Number of Positions | 2 |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
DX1-621-713
VT317-3DZ-02F-Q
MFH-3-3/4-S
VZWF-B-L-M22C-G38-135-1P4-10
MS4-EE-1/4-10V24
VG342-5DZ-04A-Q
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00