

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 5/2 |
| Connection Port Thread | G 1/8 |
| Manufacturer Series | SY5000 |
| Mounting Style | Body Ported |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Number of Ports | 5 |
| Body Material | Aluminium |
| Maximum Flow Rate | 746L/min |
| Solenoid Power Consumption | 0.35W |
| Minimum Operating Pressure | 0.15MPa |
| Maximum Operating Pressure | 0.7 MPa |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Number of Positions | 2 |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Configuration | 5/2 |
| Thread Size | 1/8in |
| Thread Standard | G |
VUVG-B18-M52-MZT-F-1R8L
VUVS-L25-M32C-AD-G14-F8-1B2
CPE14-M1CH-3GL-1/8
VUVS-LK25-B52-D-G14-1B2-S
8251000.9101.02400
SY5240-5DZ-Q
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00