

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Thermistor motor temperature protection |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | <20ms |
| Series | MK 9052 |
| Length | 99mm |
| Width | 22.5mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Height | 82mm |
| Dimensions | 99 x 22.5 x 82mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
1SVR740722R1400 CM-MSS.21P
G2CU400V10AL10
K8AK-VW2 100-240VAC
DPC01DM69400HZ
49423602
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00