

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Temperature |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 0.5s |
| Frequency Sensing Range | 48 - 63Hz |
| Temperature Sensitivity | Overtemperature |
| Series | L |
| Terminal Type | Screw |
| Current Range | Maximum of 5A |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Minimum Frequency Sensed | 48Hz |
| Dimensions | 66.5 x 17.5 x 89mm |
| Length | 66.5mm |
| Height | 89mm |
| Width | 17.5mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Maximum Frequency Sensed | 63Hz |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Number of Poles | 1 |
3RN2013-1BA30
3RN2011-1BW30
3RN2011-2BA30
K8AK-VW3 24VAC/DC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00