

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | DPDT |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage, Undervoltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 0.1 - 20s |
| Series | IL 9077 |
| Width | 35mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Height | 90mm |
| Dimensions | 59 x 35 x 90mm |
| Length | 59mm |
MK7830N.82 AC/DC24V+AC230V 0,02s-9999h
1SVR730784R2300 CM-PSS.31S
1SVR740885R1300 CM-MPS.11P
K8AK-AW1 24VAC/DC
K8AK-VS2 100-240VAC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00