

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Current |
| Electrical Phase | 1 |
| Contact Configuration | DPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Minimum Current Sensed | 0.1A |
| Maximum Current Sensed | 10A |
| Time Delay | 0 - 20s |
| Series | BA 9053 |
| Length | 120mm |
| Current Range | 0.1 - 1 A, 0.5 - 5 A, 1 - 10A |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Dimensions | 120 x 45 x 75mm |
| Height | 75mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Width | 45mm |
| Operating Temperature Range | +50°C |
1SVR550824R9100
PUA01CB23500V
1SVR730750R0400 CM-EFS.2S
3UG4615-1CR20
IK9178 3AC50/60Hz 400V
3UG4621-1AW30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00