

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Block |
| Detection Type | Through Beam |
| Detection Range | 20 m |
| Electrical Connection | Cable |
| Maximum AC Voltage | 240V |
| Light Source | LED |
| IP Rating | IP67 |
| Response Time | â¤25 ms |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Housing Material | ABS, PC |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
EE-SX951P-R 1M
GLV18-8-400-S/73/120
E3Z-LS81-M1J 0.3M
WTB8L-P2231
XUBTSPSWM12
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00