

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Normal State Configuration | 2NC/2NC |
| Lock Type | Guard Lock Interlock |
| Actuator Included | Yes |
| Maximum AC Voltage | 24V |
| Maximum DC Voltage | 24V |
| Connection Type | M20 |
| Housing Material | Glass Fibre Reinforced Thermoplastic |
| IP Rating | IP67 |
| Series | SLC |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Maximum Current | 5A |
| Depth | 44mm |
| Length | 192mm |
| Width | 42mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
M-HS (B201)
AZ 17-11ZI-B5
3911742390
M-HD-11 (A101, B202)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00