

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Block |
| Detection Type | Light Barrier |
| Detection Range | 15 mm - 180 mm |
| Output Type | PUSH/PULL |
| Electrical Connection | M8 4 Pin Connector |
| Switching Mode | Light / Dark switching |
| Communication Protocol | IO-LINK |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Terminal Type | M8 Connector |
| Light Source | PinPoint LED |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum Current | 50 mA |
| Response Time | 0.25ms |
| Interface | IO-Link |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Series | O200 |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Housing Material | ASA, PMMA |
| Mounting Type | M3 smooth sleeve |
GSE6-F4411V
GLV18-8-200-S/25/102/159
WLG4SC-3P2232S12
GTB10-P4001S23
GLD20G-6IRC2170ZZZ
E3FB-DN13 2M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00