

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Barrel |
| Detection Type | Retroreflective |
| Detection Range | 3.5 m |
| Output Type | NPN |
| Electrical Connection | Cable |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Light Source | LED |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum Current | 25 mA |
| Response Time | 600 μs |
| Housing Material | ABS |
| Series | QS18 |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Thread Size | M18 x 1 |
VTE180-2P42484
WTB2S-2P1310
WS/WE100-2P4439
BOS 18M-PA-RH22-S4
E3FA-DP24-F2
VL180-2P32436
SOOD-BS-L-PN-50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00