

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Level Switch |
| Mounting Type | G 1/2 Fitting |
| Switch Output | PNP |
| Body Material | Stainless Steel |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Communication Protocol | IO-LINK |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Maximum DC Voltage | 36V |
| Maximum Current | 40 mA |
| Maximum Pressure | 10bar |
| Series | LBFH |
| Interface | IO-Link |
| Current Rating | 100 mA |
FMU30-AAHEAAGGF
FTL31-AA4M3BAWDJ
FTL31-AA4M3AAWCJ
FTM21-AG222A
FTI26-BO7NWDJ
FTM21-AA222A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00