

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Level Switch |
| Mounting Type | Vertical |
| Switch Output | SPST NO |
| Body Material | Stainless Steel |
| Cable Length | 600mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +249°C |
| Maximum Pressure | 750psi |
| Series | LS-1950 |
| Standards Met | CE, CSA, cULus Listed |
FMX11-CA11FS10
FTW33-AA4NWVJ
FTM20-4A45A
PL20H-11111.111012.A03021030030
FTL31-AA4M2BAWBJ
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00