

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 850 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
62GB-12E14-12PN
20GB-WM-06AU03-09-1000-0001
KPT02E14-19P
M83723/75R20416
D38999/20WB35SN
MS3106A-14S-2P
CA06COM-E28-15S-B
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00