

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 26 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 500 V ac, 700 V dc |
| Shell Size | 16 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Colour | Olive |
| Strain Relief | Yes |
| Contact Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
N/MS3106B20-15P
62GB-16J14-04SN
MS3106E14S-1P
8STA60435PN
62GB-16F10-07SN-760
M83723/95G2212N
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00