

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
85106RC106S50
MS3102A14S-6P
MS3474W12-10S-LC
62LC-16F18-32SN(771)
62GB-56T08-98SN
62GB-12E08-04SN-760
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00