

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Connector Size | Miniature |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 62GB |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Gold |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
DS3102E 10SL-4S
62LC-16F14-19SN(771)
PT02E-20-41P(072)
PT06A-8-3S(SR)
PT02E-12-10S
85106EC84P50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00