

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 26 |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V ac/dc |
| Shell Size | 16 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62LC |
| Housing Material | Aluminium |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Material | Copper |
M83723/75R20416
D38999/24FB35PN
85106EC833S50
VG95328R14-12SN
CA02COM-E28-15S-B
D38999/20WE6PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00