

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 13 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Series | EN3645 |
| Housing Material | Composite |
| Shell Plating | Nickel |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
MS3106A-20-27P
62GB-56T14-05SN
M39029/5-115
62GB-16F12-10SN
MS3102A14S-6P
PT06E-12-10P(SR)
MS3106E20-27SX
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00