

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
PT02A-16-8S
SCE2-ZN-06K07-10ASN
SCE2-ZN-76A07-12SN-002
8D7C11W35PN
62GB-57A10-06PN
62GB-56TG12-10PN
MS3106A-16S-1S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00