

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 13A |
| Voltage Rating | 200 V ac |
| Shell Size | 14S |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Zinc |
| Contact Plating | Silver |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Colour | Black |
97B-3100A28-21S
UT0W01626SH6
62GB-16J12-03SN
D38999/24FD35PN
M83723/95W1005N
SCE2-B-01K07-12PN
97B-3106A16S-1S-HD
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00