

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 18 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 600 V |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP68, IP69K |
| Mating Type | Bayonet |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Series | UTS |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
62LC-12E12-08PN(771)
PT06E-10-6S(SR)(072)
62GB-11J14-19PN
MS3470W12-10P
KPT02E18-32S
PT06E-14-19P(SR)
MS3106A-10SL-3S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00