

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 17 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 13A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 20 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Contact Plating | Silver |
| Shell Plating | Zinc |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Colour | Black |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
D38999/24WB98PN
97B-3100A22-14P
97-3108B-10SL-4S
M83723/97S1203N
97B-3106A22-14P-HD
D38999/24FF35PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00