

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 22 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 5A |
| Voltage Rating | 400 V ac, 500 V dc |
| Shell Size | 13 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | TV |
| Colour | Black |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Shell Plating | Black Zinc Nickel |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Gold |
MS3106A-10SL-3P
N/MS3102A22-23S
D38999/20FF32PN
62LC-12E12-10SN(771)
451 06EC 1419P 50
62LC-12E14-19PN(771)
D38999/26ZD35PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00