

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 32 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 19 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 8D |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Shell Plating | Zinc Nickel |
| Contact Material | Copper Alloy |
62GB-12E08-04PN
M83723/75W20416
VG96912D20-41PN
PT06E-8-4P(SR)(072)
TV06RW1135S
MS3102A-18-1P
85106J1210SW50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00