

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 8 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
D38999/24WC35SN
M83723/83K12128
D38999/26ZA35SN
85106EC1626S50
62GB-12E08-04SN-760
MS3476A20-39S
KPT06F18-32P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00