

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 13A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 18 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Colour | Black |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Zinc |
| Contact Plating | Silver |
SCE2-ZN-01K07-12PN
8D3421W35PN
SCE2-ZN-01K06-07PN
62GB-51T08-33PN
85102E1412P50
PT02A-14-15S
D38999/24ZB35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00