

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 55 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 23 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Composite |
| Series | EN3645 |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Shell Plating | Nickel |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
MS3106E18-1S
62GB-16F18-32SN
933063100 CM 02 E 20-29 P
TV06RW-13-35SN(W52)
D38999/24WA35PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00