

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 22A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
C90-3106F10SL-4S
SCE2-ZN-06K07-14SN
UT0W71210SH6
PT02E-16-26P(072)
TV06ZN-11-98SN
PT06E-8-4S(SR)
N/MS3106B20-4S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00