

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 5 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 1.2 kV dc, 850 V ac |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Colour | Olive |
| Contact Plating | Gold |
932458100 CM 06 EA 14S-6 S
D38999/26FC35SN
62GB-56T14-12PN(416)
MS3470L14-4S
62GB-16F16-26SN
2M80100907ZNU1337PA
CA06COM-E14S-6S-B
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00