

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
PT06E-14-5P(SR)
MS3102E22-19S
PT06A-10-6P
MS3476A20-39S
PT02A-12-8S
D38999/24FA98PN
SCE2-ZN-76A07-12SN-002
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00