

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 22A |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Right Angle |
| Series | CA-COM |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Silver |
| Shell Plating | Nickel |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
SCE2-B-01K07-12PN
PT02A-14-15S
62GB-16F16-26PN
62GB-56T12-08PN
97B-3106A20-A48S-HD
D38999/20FC35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00