

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 13A |
| Shell Size | 16 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 851 |
| Contact Plating | Gold |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
SCE2-B-06K07-10ASN
MS3102E18-1PW
D38999/26KD97SN
MS3102A14S-2SY
SCE2-ZN-06K07-14SN
MS3102A-18-1S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00