

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 850 V |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
CA06COM-E14S-6S-B
MS3475W14-19P
D38999/20WG11PN
D38999/20FB2PN
N/MS3101B20-15S
UTS6JC14E12P
97B-3100A24-2P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00