

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 22A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
97B-3106A10SL-4S-HD
TV06RW1198P
SCE2-B-06K07-10ASN
TV06ZN-13-35PN
85102E1210P50
D38999/26WD35PN
SCE2-B-01K07-12PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00