

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 22 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 3A |
| Voltage Rating | 400 V ac, 550 V dc |
| Shell Size | 13 |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Subminiature |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | TV |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Contact Plating | Gold |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
2M80101102NF919SA
D38999/26WF32SN
45106A106SPG50
62GB-16A08-04PN
62GB-56T08-04PN
932451100 CM 02 E 14S-6 P
85106RC106S50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00