

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 37 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 5A |
| Shell Size | 15 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 8D |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Cadmium |
97B-3106A22-22S-HD
PT02E-12-3P(072)
UT0W61419PH
MS3476W18-8S-LC
D38999/24WE35PN
MS3476W12-10S-LC
MS3102A-16S-1P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00