

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 100 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 5A |
| Shell Size | 23 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 8D |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Shell Plating | Nickel |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
62GB-12E20-41SN
VG95234A-18-1PN
2M80500502M1119SA
D38999/26ZF32SN
LJT06RT1535S014
97B-3106A22-2S-HD
MS3106A-24-28S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00