

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 200 V ac |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-C-26482 G Series 1 |
| Termination Method | Crimp |
| Mating Type | Bayonet |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium Alloy |
| Series | 851 |
| Colour | Green |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Shell Plating | Cadmium, Nickel |
62GB-16F10-06PN
TV07RW-17-E6P
2M80101107M813SA
D38999/20WB98PN
EN3645M6JN04FN
MS3102A-14S-2P
TVP00RW1135PA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00