

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
97B-3100A22-2P
SCE2-B-76A07-10ASN-001
MS3102E18-1PW
UT071412SH6
N/MS3108B18-10S
PT06E-14-5P(SR)
D38999/26ZB35PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00