

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 850 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
UT0W61626PH
N/MS3102A20-27P
D38999/26WE35SN
D38999/26FA35SN
97B-3106A22-22P-HD
D38999/24FA98SN
SCE2-ZN-L1K07-10APN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00