

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 4.5A |
| Voltage Rating | 600 V ac, 850 V dc |
| Shell Size | 11 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Subminiature |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | TVP |
| Colour | Olive |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Plating | Gold |
MS3101A20-29S
85107R1419P5044
62GB-12E12-10SN
MS3106A22-19S
62GB-56T14-02PN
MS3475W10-6S
D38999/26WD35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00