

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 13A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 16S |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Contact Plating | Silver |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Zinc |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Colour | Black |
62GB-12E14-05SN
PT02E-20-41P(072)
VG95234G-28-21SN
62GB-56TG14-22PN(044)
KPT02E10-6S
MS3102E22-22P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00